Artikelcode (SKU): 586792 SKU leverancier: EB13142010
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586792
EAN 8714452023044
SKU leverancier EB13142010
Merk CARAT
Uitvoering Dunwandig CM
Diameter 131 MM
Boordiepte 420 MM
Aansluiting " 1/2''g V
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 11.5 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant betonboor 131mm l.420 1/2 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: