Artikelcode (SKU): 896150 SKU leverancier: EB13842020
Specificaties
Artikelcode (SKU) 896150
EAN 5420022773969
SKU leverancier EB13842020
Merk CARAT
Diameter 138 MM
Boordiepte 420 MM
Aansluiting " 5/4''unc BSPP
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 11.5 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant betonboor 138mm l.420 5/4 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: