Artikelcode (SKU): 132575 SKU leverancier: EB14142020
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132575
EAN 8714452023068
SKU leverancier EB14142020
Merk CARAT
Diameter 141 MM
Boordiepte 420 MM
Aansluiting " 5/4''unc V
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 11.5 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant betonboor 141mm l.420 5/4 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: