Artikelcode (SKU): 132538 SKU leverancier: EB01420010
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132538
EAN 8714452022566
SKU leverancier EB01420010
Merk CARAT
Diameter 14 MM
Boordiepte 200 MM
Aansluiting " 1/2''g V
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 11.5 MM
Segment Turbo twisted
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant betonboor 14mm l.200 1/2 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: