Artikelcode (SKU): 586776 SKU leverancier: EB01430010
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586776
EAN 8714452022573
SKU leverancier EB01430010
Merk CARAT
Diameter 14 MM
Boordiepte 300 MM
Aansluiting " 1/2''g V
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 11.5 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant betonboor 14mm l.300 1/2 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: