Artikelcode (SKU): 586793 SKU leverancier: EB15142010
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586793
EAN 5420022763076
SKU leverancier EB15142010
Merk CARAT
Uitvoering Dunwandig CM
Diameter 151 MM
Boordiepte 420 MM
Aansluiting " 1/2'g m
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 11.5 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant betonboor 151mm l.420 1/2 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: