Artikelcode (SKU): 586777 SKU leverancier: EB01620010
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586777
EAN 8714452022580
SKU leverancier EB01620010
Merk CARAT
Diameter 16 MM
Boordiepte 200 MM
Aansluiting " 1/2''g V
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 11.5 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant betonboor 16mm l.200 1/2 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: