Artikelcode (SKU): 132539 SKU leverancier: EB01630010
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132539
EAN 8714452022597
SKU leverancier EB01630010
Merk CARAT
Diameter 16 MM
Boordiepte 300 MM
Aansluiting " 1/2''g V
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 11.5 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant betonboor 16mm l.300 1/2 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: