Artikelcode (SKU): 132579 SKU leverancier: EB18142020
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132579
EAN 8714452023105
SKU leverancier EB18142020
Merk CARAT
Diameter 181 MM
Boordiepte 420 MM
Aansluiting " 5/4''unc V
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 11.5 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant betonboor 181mm l.420 5/4 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: