Artikelcode (SKU): 132545 SKU leverancier: EB02630010
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132545
EAN 8714452022658
SKU leverancier EB02630010
Merk CARAT
Diameter 26 MM
Boordiepte 300 MM
Aansluiting " 1/2''g V
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 11.5 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant betonboor 26mm l.300 1/2 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: