Artikelcode (SKU): 586779 SKU leverancier: EB03630010
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586779
EAN 8714452022696
SKU leverancier EB03630010
Merk CARAT
Diameter 36 MM
Boordiepte 300 MM
Aansluiting " 1/2''g V
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 11.5 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant betonboor 36mm l.300 1/2 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: