Artikelcode (SKU): 132548 SKU leverancier: EB03642010
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132548
EAN 8714452022702
SKU leverancier EB03642010
Merk CARAT
Diameter 36 MM
Boordiepte 420 MM
Aansluiting " 1/2''g V
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 11.5 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant betonboor 36mm l.420 1/2 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: