Artikelcode (SKU): 586781 SKU leverancier: EB04142020
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586781
EAN 8714452023129
SKU leverancier EB04142020
Merk CARAT
Diameter 41 MM
Boordiepte 420 MM
Aansluiting " 5/4''unc V
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 11.5 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant betonboor 41mm l.420 5/4 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: