Artikelcode (SKU): 132550 SKU leverancier: EB04642010
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132550
EAN 8714452022733
SKU leverancier EB04642010
Merk CARAT
Diameter 46 MM
Boordiepte 420 MM
Aansluiting " 1/2''g V
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 11.5 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant betonboor 46mm l.420 1/2 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: