Artikelcode (SKU): 586800 SKU leverancier: EB50042020
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586800
EAN 8714452027202
SKU leverancier EB50042020
Merk CARAT
Diameter 500 MM
Boordiepte 420 MM
Aansluiting " 5/4''unc V
Hechting Zilvergesoldeerd
Segmenthoogte 7 MM
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant betonboor 500mm l.420 5/4 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: