Artikelcode (SKU): 132554 SKU leverancier: EB06142010
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132554
EAN 8714452022764
SKU leverancier EB06142010
Merk CARAT
Diameter 61 MM
Boordiepte 420 MM
Aansluiting " 1/2''g V
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 11.5 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant betonboor 61mm l.420 1/2 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: