Artikelcode (SKU): 132556 SKU leverancier: EB06642010
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132556
EAN 8714452022788
SKU leverancier EB06642010
Merk CARAT
Diameter 66 MM
Boordiepte 420 MM
Aansluiting " 1/2''g V
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 11.5 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant betonboor 66mm l.420 1/2 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: