Artikelcode (SKU): 586784 SKU leverancier: EB06642020
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586784
EAN 8714452022795
SKU leverancier EB06642020
Merk CARAT
Diameter 66 MM
Boordiepte 420 MM
Aansluiting " 5/4''unc V
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 11.5 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant betonboor 66mm l.420 5/4 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: