Artikelcode (SKU): 586785 SKU leverancier: EB07630010
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586785
EAN 8714452022825
SKU leverancier EB07630010
Merk CARAT
Diameter 76 MM
Boordiepte 300 MM
Aansluiting " 1/2''g V
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 11.5 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant betonboor 76mm l.300 1/2 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: