Artikelcode (SKU): 586786 SKU leverancier: EB07630020
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586786
EAN 8714452022832
SKU leverancier EB07630020
Merk CARAT
Diameter 76 MM
Boordiepte 300 MM
Aansluiting " 5/4''unc V
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 11.5 MM
Segment Turbo twisted
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant betonboor 76mm l.300 5/4 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: