Artikelcode (SKU): 132560 SKU leverancier: EB07642020
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132560
EAN 8714452022856
SKU leverancier EB07642020
Merk CARAT
Diameter 76 MM
Boordiepte 420 MM
Aansluiting " 5/4''unc V
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 11.5 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant betonboor 76mm l.420 5/4 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: