Artikelcode (SKU): 132562 SKU leverancier: EB08130020
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132562
EAN 8714452022870
SKU leverancier EB08130020
Merk CARAT
Diameter 81 MM
Boordiepte 300 MM
Aansluiting " 5/4''unc V
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 11.5 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant betonboor 81mm l.300 5/4 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: