Artikelcode (SKU): 132563 SKU leverancier: EB08142010
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132563
EAN 8714452022887
SKU leverancier EB08142010
Merk CARAT
Diameter 81 MM
Boordiepte 420 MM
Aansluiting " 1/2''g V
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 11.5 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant betonboor 81mm l.420 1/2 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: