Artikelcode (SKU): 162171 SKU leverancier: EB08642010
Specificaties
Artikelcode (SKU) 162171
EAN 8714452022900
SKU leverancier EB08642010
Merk CARAT
Diameter 86 MM
Boordiepte 420 MM
Aansluiting " 1/2''g V
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 11.5 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant betonboor 86mm l.420 1/2 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: