Artikelcode (SKU): 586788 SKU leverancier: EB08642020
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586788
EAN 8714452022917
SKU leverancier EB08642020
Merk CARAT
Diameter 86 MM
Boordiepte 420 MM
Aansluiting " 5/4''unc V
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 11.5 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant betonboor 86mm l.420 5/4 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: