Artikelcode (SKU): 132536 SKU leverancier: EB00810010
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132536
EAN 8714452022535
SKU leverancier EB00810010
Merk CARAT
Diameter 8 MM
Boordiepte 100 MM
Aansluiting " 1/2''g V
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 11.5 MM
Segment Turbo twisted
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant betonboor 8mm l.100 1/2 n terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: