Artikelcode (SKU): 586789 SKU leverancier: EB09142020
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586789
EAN 8714452022931
SKU leverancier EB09142020
Merk CARAT
Diameter 91 MM
Boordiepte 420 MM
Aansluiting " 5/4''unc V
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 11.5 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Briljant betonboor 91mm l.420 5/4 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: