Artikelcode (SKU): 162175 SKU leverancier: EP10142020
Specificaties
Artikelcode (SKU) 162175
EAN 8714452025369
SKU leverancier EP10142020
Merk CARAT
Diameter 101 MM
Boordiepte 420 MM
Aansluiting " 5/4''unc V
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 11,5 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Premium betonboor 101mm l.420 5/4 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: