Artikelcode (SKU): 586839 SKU leverancier: EP12642020
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586839
EAN 8714452025406
SKU leverancier EP12642020
Merk CARAT
Diameter 126 MM
Boordiepte 420 MM
Aansluiting " 5/4''unc V
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 11,5 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Premium betonboor 126mm l.420 5/4 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: