Artikelcode (SKU): 132635 SKU leverancier: EP13142020
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132635
EAN 8714452025420
SKU leverancier EP13142020
Merk CARAT
Diameter 131 MM
Boordiepte 420 MM
Aansluiting " 5/4''unc V
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 11,5 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Premium betonboor 131mm l.420 5/4 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: