Artikelcode (SKU): 586840 SKU leverancier: EP14142010
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586840
EAN 5420022763038
SKU leverancier EP14142010
Merk CARAT
Uitvoering Dunwandig CM
Diameter 141 MM
Boordiepte 420 MM
Aansluiting " 1/2''g m
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 11,5 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Premium betonboor 141mm l.420 1/2 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: