Artikelcode (SKU): 132636 SKU leverancier: EP14142020
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132636
EAN 8714452025437
SKU leverancier EP14142020
Merk CARAT
Diameter 141 MM
Boordiepte 420 MM
Aansluiting " 5/4''unc V
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 11,5 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Premium betonboor 141mm l.420 5/4 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: