Artikelcode (SKU): 586841 SKU leverancier: EP15142010
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586841
EAN 5420022763045
SKU leverancier EP15142010
Merk CARAT
Uitvoering Dunwandig CM
Diameter 151 MM
Boordiepte 420 MM
Aansluiting " 1/2''g m
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 11,5 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Premium betonboor 151mm l.420 1/2 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: