Artikelcode (SKU): 586843 SKU leverancier: EP16142010
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586843
EAN 5420022763052
SKU leverancier EP16142010
Merk CARAT
Uitvoering Dunwandig CM
Diameter 161 MM
Boordiepte 420 MM
Aansluiting " 1/2''g m
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 11,5 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Premium betonboor 161mm l.420 1/2 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: