Artikelcode (SKU): 586810 SKU leverancier: EP01630010
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586810
EAN 8714452024980
SKU leverancier EP01630010
Merk CARAT
Diameter 16 MM
Boordiepte 300 MM
Aansluiting " 1/2''g V
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 11,5 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Premium betonboor 16mm l.300 1/2 n terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: