Artikelcode (SKU): 586844 SKU leverancier: EP17142020
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586844
EAN 8714452025468
SKU leverancier EP17142020
Merk CARAT
Diameter 171 MM
Boordiepte 420 MM
Aansluiting " 5/4''unc V
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 11,5 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Premium betonboor 171mm l.420 5/4 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: