Artikelcode (SKU): 586845 SKU leverancier: EP18142020
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586845
EAN 8714452025475
SKU leverancier EP18142020
Merk CARAT
Diameter 181 MM
Boordiepte 420 MM
Aansluiting " 5/4''unc V
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 11,5 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Premium betonboor 181mm l.420 5/4 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: