Artikelcode (SKU): 586811 SKU leverancier: EP01830010
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586811
EAN 8714452024997
SKU leverancier EP01830010
Merk CARAT
Diameter 18 MM
Boordiepte 300 MM
Aansluiting " 1/2''g V
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 11,5 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Premium betonboor 18mm l.300 1/2 n terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: