Artikelcode (SKU): 586846 SKU leverancier: EP20142020
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586846
EAN 8714452025482
SKU leverancier EP20142020
Merk CARAT
Diameter 201 MM
Boordiepte 420 MM
Aansluiting " 5/4''unc V
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 11,5 MM
Segment Turbo twisted
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Premium betonboor 201mm l.420 5/4 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: