Artikelcode (SKU): 167163 SKU leverancier: EP02030010
Specificaties
Artikelcode (SKU) 167163
EAN 8714452025000
SKU leverancier EP02030010
Merk CARAT
Diameter 20 MM
Boordiepte 300 MM
Aansluiting " 1/2''g V
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 11,5 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Premium betonboor 20mm l.300 1/2 n terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: