Artikelcode (SKU): 896157 SKU leverancier: EP21042020
Specificaties
Artikelcode (SKU) 896157
EAN 5420022772252
SKU leverancier EP21042020
Merk CARAT
Diameter 210 MM
Boordiepte 420 MM
Aansluiting " 5/4''unc BSPP
Hechting Zilvergesoldeerd
Segmenthoogte 7 MM
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Premium betonboor 210mm l.420 5/4 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: