Artikelcode (SKU): 586812 SKU leverancier: EP02230010
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586812
EAN 8714452025017
SKU leverancier EP02230010
Merk CARAT
Diameter 22 MM
Boordiepte 300 MM
Aansluiting " 1/2''g V
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 11,5 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Premium betonboor 22mm l.300 1/2 n terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: