Artikelcode (SKU): 586814 SKU leverancier: EP02530010
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586814
EAN 8714452025031
SKU leverancier EP02530010
Merk CARAT
Diameter 25 MM
Boordiepte 300 MM
Aansluiting " 1/2''g V
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 11,5 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Premium betonboor 25mm l.300 1/2 n terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: