Artikelcode (SKU): 132621 SKU leverancier: EP02630010
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132621
EAN 8714452025048
SKU leverancier EP02630010
Merk CARAT
Diameter 26 MM
Boordiepte 300 MM
Aansluiting " 1/2''g V
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 11,5 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Premium betonboor 26mm l.300 1/2 n terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: