Artikelcode (SKU): 586849 SKU leverancier: EP27542020
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586849
EAN 5420022753336
SKU leverancier EP27542020
Merk CARAT
Diameter 275 MM
Boordiepte 420 MM
Aansluiting " 5/4''unc V
Hechting Zilvergesoldeerd
Segmenthoogte 7 MM
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Premium betonboor 275mm l.420 5/4 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: