Artikelcode (SKU): 586815 SKU leverancier: EP02830010
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586815
EAN 8714452025055
SKU leverancier EP02830010
Merk CARAT
Diameter 28 MM
Boordiepte 300 MM
Aansluiting " 1/2''g V
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 11,5 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Premium betonboor 28mm l.300 1/2 n terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: