Artikelcode (SKU): 586817 SKU leverancier: EP03630010
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586817
EAN 8714452025086
SKU leverancier EP03630010
Merk CARAT
Diameter 36 MM
Boordiepte 300 MM
Aansluiting " 1/2''g V
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 11,5 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Premium betonboor 36mm l.300 1/2 n terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: