Artikelcode (SKU): 162173 SKU leverancier: EP03642010
Specificaties
Artikelcode (SKU) 162173
EAN 8714452025093
SKU leverancier EP03642010
Merk CARAT
Diameter 36 MM
Boordiepte 420 MM
Aansluiting " 1/2''g V
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 11,5 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Premium betonboor 36mm l.420 1/2 n terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: