Artikelcode (SKU): 132623 SKU leverancier: EP04142010
Specificaties
Artikelcode (SKU) 132623
EAN 8714452025116
SKU leverancier EP04142010
Merk CARAT
Diameter 41 MM
Boordiepte 420 MM
Aansluiting " 1/2''g V
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 11,5 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Premium betonboor 41mm l.420 1/2 n terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: