Artikelcode (SKU): 586822 SKU leverancier: EP05142020
Specificaties
Artikelcode (SKU) 586822
EAN 8714452025161
SKU leverancier EP05142020
Merk CARAT
Diameter 51 MM
Boordiepte 420 MM
Aansluiting " 5/4''unc V
Hechting Laser gelast
Segmenthoogte 11,5 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Carat Premium betonboor 51mm l.420 5/4 n terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: